Koszyk
Darmowa wysyłka od 99 PLN
Pierwsze zamówienie? Użyj kodu "HEMPNATION2023"
suszony kwiat konopi

Gdzie kupić susz CBD?

Powszechnym uznaniem cieszą się olejki CBD, a coraz większe grono klientów chętnie sięga także po susz CBD, przeznaczony do palenia lub waporyzacji. Gdzie można kupić taki susz i na co zwrócić uwagę?

Miejsce zakupu, dystrybutor oraz producent suszu CBD

Przed dokonaniem zakupu suszu konopnego zwróć uwagę na to, kto jest jego producentem i dystrybutorem. W krajach poza UE panują inne prawa i zasady uprawy, dotyczące między innymi stosowania środków chemicznych, pestycydów czy umożliwiające uprawę konopi GMO. Korzystanie z produktów konopnych europejskich producentów daje gwarancję czystej i ekologicznej uprawy konopnej.

Susz CBD można kupić zarówno na dedykowanych stronach producentów, takich jak my, jak i w punktach sprzedaży dystrybutorów, sklepach ze zdrową żywnością czy automatach vendingowych, przy czym tych ostatnich nie polecamy. Oczywiście susz dostępny jest także na wielu aukcjach internetowych i portalach sprzedażowych. Przed zakupem należy przyjrzeć się opiniom o sprzedawcy/producencie i temu, czy dany sprzedawca wzbudza zaufanie: czy ma zarejestrowaną działalność, poprawnie działający sklep internetowy, czy udziela szczegółowych informacji na temat produktu.

Jakość suszu i zawartość THC w produkcie

Szczególną uwagę zwróć na zawartość THC w oferowanym produkcie. Jeśli wynosi ona więcej niż 0,2% to produkt nie może być legalnie sprzedawany w Polsce. Warto pamiętać, że w przypadku krajów spoza UE dozwolone wartości THC mogą być inne i wynosić więcej niż 0,2%.

Często zdarza się też, że oferowany w automatach czy na portalach sprzedażowych susz nie jest dobrej jakości, dlatego warto dokonywać zakupu jedynie od sprawdzonych, zaufanych sprzedawców, którzy nie unikają rozmów z klientem lub podawania informacji o produkcie, a także wystawiają dowód sprzedaży.

[]